Masáže

Přijměte pozvání na "masáž s úsměvem". V salonu Pohoda vás totiž čekají perfektní chvilky hlubokého klidu, relaxace a uvolnění. Přijďte si nechat pomoct. 

Dana


V jedné z mých oblíbených knih se říká: "Musíš být v životě užitečný." A tak se i já snažím být užitečná. Když nemůžu léčit nebo zachraňovat, tak se snažím pomáhat lidem alespoň s bolestí zad, svalů nebo trampotami duše.

A jaká vlastně jsem? Předně VESELÁ - a to nejen jménem. Baví mě život, baví mě poznávat nové, baví mě naslouchat. Jsem empatická a umím se vcítit do pocitů a nálad, jsem otevřená a upřímná. A také šťastně vdaná a protože (z mnoha důvodů) nemáme děti, můžu se ve volném čase věnovat cestování, turistice, sportu, divadlu, detektivkám, vínu, společenským hrám a v neposlední řadě dalšímu profesnímu vzdělávání.

Od roku 2017 pracuji jako masérka na ŽL v salonu, který provozuji společně s kolegyní. Svoje profesní dovednosti pravidelně rozšiřuji, například v kurzu Ruční lymfatické masáže celého těla, Havajská masáž Lomi-Lomi, která je mimochodem mojí nejoblíbenější masáží, dále masáž horkými lávovými kameny, jemné mobilizační techniky (souhrn cviků a protahování při zhoršené hybnosti), relaxační aroma masáže, antistresová masáž hlavy... A budu se určitě učit ještě dál. 

V roce 2019 jsem dostala nabídku vyučovat praktickou část v Rekvalifikačním masérském kurzu v Masérské škole Inprov a.s., kterou jsem s velkou pokorou přijala a nyní mohu své dovednosti předávat dál.

Magdalena

Magdalena Machová

Salon Pohoda

Horova 30
Brno Žabovřsky
616 00

tel. 607170762

IČO: 76240061

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Vznik 28.3. 2008

Evidující úřad: Magistrát města Brna


Vždy mě zajímalo vše, co souvisí s tělem a pohybem. A jak ulevit, když ten pohyb bolí.

První nesmělé pokusy o masáže si nechali líbit kamarádi a rodina. Protože všichni přežili bez újmy, začala jsem přemýšlet nad tím, že by tohle mohl být pro mě ten správný směr.

Absolvovala jsem masérský rekvalifikační kurz ve škole Inprov a.s. a od té doby jsem se prakticky nepřestala vzdělávat. Měla jsem štěstí na lektory i na příležitost a tak jsem mohla začít svou praxi v Salonu Pohoda.

S přibývající klientelou se ukázalo, že klasická masáž je málo. Tak jsem portfolio svých dovedností začala postupně rozšiřovat.

Momentálně nabízím:

klasickou, fasciální masáž, Dornovu metodu, Bowenovu terapii, baňkování, tejpování, jemné nápravy a spoustu dalšího.

Od roku 2019 pracuji jako lektorka v Masérské škole Inprov a.s.